Září 2017

cha-cha-cha-changes

24. září 2017 v 8:13 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Ten název bude z nějakého extrémně holčičího seriálu, dokonce tuším, že nějaká seŕie a díl 3x08. Teď zjistit čeho a budeme dělat, že jsem úžasná, že jsem si po těch letech vzpomněla.
EDIT: 3x01 Awkward. No nemilujme tento seriál. Na odreagování dobrý a většinou bez laciných vtipů, co víc si v dnešní době od seriálu přát.

Pokud mě někdo sleduje delší dobu, tak je možná trochu v šoku.
A) dlouho jsem zde nic nevyplodila "dlouho"
B) je to článek normálně psaný a ne jen nějaká narážka

No každopádně zase v mém životě nastalo pár změn. Oh věřím, že i ve vašem, jen o tom nebudu číst.
Každopádně začnu otravně. začala jsem koukat na Přátele, je dobře, že to má 10 serií a vydrží mi to pár dní.
Další z věcí je asi to, že teď na sobě docela dost pracuji, jak po fyzické tak psychické stránce. Nejvíc mi k tomu dopomáhá asi přepnutí myšlení. Mé priority se během pár týdnů naprosto změnili a celkově mě teď zajímají naprosto jiné věci.
Začal se mi líbit hokej. Možná proto, že ho hraje můj kamarád.
Prosím o potlesk.
Nikdy mě nenapadlo, že bruslení je tak sexy. Učí mě brusli. No učí... Minulý týden začal, včera jsme nebyli, protože je nemocnej, ale slíbil to, takže spíš "bude mě učit bruslit".
Je osvobozující se potkávat s novými lidmi. Zatím jsem v tom furt špatná ,ale musím zaklepaat, vždycky ve mě bylo něco, co lidi zaujalo. Možná má trapnost, stydlivost, divný reakce a takový ty wierd věci. A můj hrozně špatnej humor. Dobře... Mně upřímně nepřijde až tak bad, naopak mi přijde takovej... Originální a super. Prostě slovní hříčky jsou moje. Každopádně jsem se hrozně dlouho držela v minulosti a ve svých představách, který jsem si silně idealizovala. Upalte mě za to. jen tak btw, pro mě je úplně nejhorší smrt uhoření, to musí být painfull af.
NEJLEPŠÍ VĚC JE.... THE NBHD MÁ NOVÝ ALBUM! Sadderdaze, you get me so high. Je mi úplně jedno, co kdo říká. Ale The NBHD je tak real skupina, že se nedá nemilovat a ten jejich insta! Pokud znáte nějakou podobnou skupinu, tak mi ji prosím napište. Prosím něco, co dává smysl a není to tak povrchní jako skoro vše.
Každopádně nejlepší, co se změnilo, jsem já. Stále o mě stojí několik kluků. A já poprvý v životě jsem nejradši sama. Nepotřebuji k sobě nikoho, i když je fajn být si s někým blízký. Já si jen myslím, že si potřebuji odpočinout, nechci se někomu zpovídat, nechci padat do streotypů, nechci se trápit. Nejdřív chci dát do pořádku sebe a pak můžu dávat lidem lásku, kterou si zaslouží. Mám v sobě tolik lásky, to svět neviděl. Miluji najednou tolik věcí.
Včera jsem si lehla v parku během deště. Ne mrholení, vážně deště a kouakla na oblohu. Asi bych tam ležela ještě dlouho, naštěstí mě kamarád zvedl, jiank bych byla asi nemocná. Ale prostě mě to napadlo a chtěla jsem to udělat. Možná jsem cvok, ale šťastnej. Tak že se to nedá vyjádřit slovy. Tančím na ulicích, poskakuji, vše mi přijde tak krásné. Lidé jsou se mnou radši. Stačí se milovat víc a vše je tak krásné. přijdu si jak pernmentně zhulená. A to jsem už nějakou dobu nebyla. Pro všechny reajpaly. Miluji real life, ale občas si zahulit, zaposlouchat se do hudby a zkoumat struktury všeho, co vidíte, říkat kraviny, kterým se dokážete tak moc smát a sníst vše, na co přijdete bez výčitek. Je to osvobozující. Necítím s ejako fetka, když si ádm jednou za měsíc. Ale pokud pr ovás jsem, tk ať, já jsem šťastná a budu to opakovat dlouho. Mě to naplňuje neskutečnou energií. Taky jsem si přestala sledovat ostatní lidi. K čemu, mě nikdy moc nezajímali, jen pak i nechtěně srovnáváte svůj život. To by asi zatím bylo vše, určitě brzy přijdu s něčím novým. Ale tuhle moji lásku ke všemu... Je to krásné.