mindfull af

12. července 2017 v 13:14 | M.E #kxy
Tak 12 dní prázdnin. Dvanáct dní jsem nemocná. Naštěstí už brzy doberu antibiotika. Už se cítím taky dobře, takže pohodka. Ale zrovna jsem měla tolik věcí, co dělat. Narozeniny, kino, chata, Alpy. Nevadí. Měla jsem čas si objednat věci, co chci. Dost přemýšlet. A aaspoň mě to posunulo dál. Přijde teď změna. Blogu, instagramu, pokoje, mě. Chci přidávat specifické posty, které mají určitý význam pro mě. Pro někoho nemusí vůbec. Budu vypadat jak malá plačící holka. Ale tou už dál nejsem. Na každý zážitek říkám ano. Vymýšlím kraviny. Protože prostě mohu. A už se nechci omezovat a upínat. Taky se už v mysli do minulosti nevracím. V daný moment zažiji buď negativní nebo pozitivní pocity a jdu dál. Pokud vás něco drží na místě. Nedělejte tísíc věcí kolem, abyste na to zapomněli. Vyventilujte to, jak potřebujete. Já jsem dost dlouho bulela. Je na vás, jak to uděláte vy. Ale musíte to přijmout a prožít. Pak už vás to nebude trápit a nevyvolá to žádný pocit.

Takže jsem jen chtěla oznámit, že vše bude vypadat jinak. Ale nejsem ta hrozná holčička co bulí, že je hrozně broken. Protože já nejsem. A nebudu si na to ani hrát. Jen dám ven věci negativního rázu, protože i to je forma jak to vyventilovat. Nbeo naopak věci, co naplňují mojí mysl štěstím. Obojího je milion. Nemusíte hledat význam. Nemusíte hledat nic. Jen to zde i jinde chci mít.

Halsey - Sorry, se mi teď líbí. Krásnej hlas. O text tolik nejde, i když špatnej není. Navíc hudba, kde je jen klavír? To miluji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama