Červenec 2017

#4kxy

28. července 2017 v 11:17 | #kxy
no female wants to start over with a new guy.
telling secrets, giving her body away.
falling all over again.
it's too much..


Machine Gun Kelly - Raise the Flag
btw. 16.10. budu na jeho koncertě.
ti, co mi psali na mail o schůzku, můžeme se vidět tam

#3kxy

16. července 2017 v 19:01 | M.E #kxy |  Ze života puberťačky


You speak, but you don't use your voice.
#2kxy

15. července 2017 v 23:27 | M.E #kxy |  Ze života puberťačky
trust me, love,
for i am doing all i can
to avoid cutting you
with my broken pieces.


#1kxy

14. července 2017 v 10:05 | M.E #kxy |  Ze života puberťačky
in search of peace,
i always find you.


Lauv - Reforget

mindfull af

12. července 2017 v 13:14 | M.E #kxy
Tak 12 dní prázdnin. Dvanáct dní jsem nemocná. Naštěstí už brzy doberu antibiotika. Už se cítím taky dobře, takže pohodka. Ale zrovna jsem měla tolik věcí, co dělat. Narozeniny, kino, chata, Alpy. Nevadí. Měla jsem čas si objednat věci, co chci. Dost přemýšlet. A aaspoň mě to posunulo dál. Přijde teď změna. Blogu, instagramu, pokoje, mě. Chci přidávat specifické posty, které mají určitý význam pro mě. Pro někoho nemusí vůbec. Budu vypadat jak malá plačící holka. Ale tou už dál nejsem. Na každý zážitek říkám ano. Vymýšlím kraviny. Protože prostě mohu. A už se nechci omezovat a upínat. Taky se už v mysli do minulosti nevracím. V daný moment zažiji buď negativní nebo pozitivní pocity a jdu dál. Pokud vás něco drží na místě. Nedělejte tísíc věcí kolem, abyste na to zapomněli. Vyventilujte to, jak potřebujete. Já jsem dost dlouho bulela. Je na vás, jak to uděláte vy. Ale musíte to přijmout a prožít. Pak už vás to nebude trápit a nevyvolá to žádný pocit.

Takže jsem jen chtěla oznámit, že vše bude vypadat jinak. Ale nejsem ta hrozná holčička co bulí, že je hrozně broken. Protože já nejsem. A nebudu si na to ani hrát. Jen dám ven věci negativního rázu, protože i to je forma jak to vyventilovat. Nbeo naopak věci, co naplňují mojí mysl štěstím. Obojího je milion. Nemusíte hledat význam. Nemusíte hledat nic. Jen to zde i jinde chci mít.

Halsey - Sorry, se mi teď líbí. Krásnej hlas. O text tolik nejde, i když špatnej není. Navíc hudba, kde je jen klavír? To miluji.