Červen 2017

Konec depek

29. června 2017 v 20:08 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Všechno běží jako po drátkách. Někdy ne, ale přežiju to a jdu jen nahoru. Začala jsem zase číst. Peněz mám až moc a nevím co s nimi. Do mého života se vrátil jeden kluk, kterého jsem měla už ráda asi 3 roky. Je to spolužák. Byli jsme ve Švýcarsku a byli furt spolu. Prostě jsme pořád top. A ty naše slovní hříčky. Miluju to.
Taky jsem prý nezadaná, nebo jsem prý byla. Asi pár hodin, nebo dnů.
Prý. Prý jsme kamarádi. Prý.... Sama jsem bejt zvládala, ale asi nechtěla, i když mě chtěl ten můj spolužák. Stala se ze mě prý ultra roztomilá bytost. No přestala jsem tahat make up a oblékám se na 14, takže je to možný. Nezáleží na tom. Nic se nezměnilo. Jsem šťastná, mám všechno a nic. A tak to bude vždy.

Tahle songa se mi líbí https://www.youtube.com/watch?v=2dEh42TvW20 + tohle mi zahrál ten spolužák jen pro mě v úplně prázdném obrovském divadle https://www.youtube.com/watch?v=NvryolGa19A
pokud s eněkdo cítí na nic https://www.youtube.com/watch?v=O81P0dWo6yg&index=5&list=LLSxmXVsccE5RVuk4wWWt-Dg nebude to lepší, ale poslouchám to já

Taky jedu ve velkým opět TBBT. Ten pocit, když jste postižení hádáte vzájemně chemické sloučeniny, a pak to vidíte v TBBT :D fakt autisti. Spoustu věcí vidím sama se svými kámoši, možná proto mě to tak bere. A taky proto, že Sheldon je ten můj spolužák a já jsme kombinace Amy a Penny? Asi každopádně on je na 95% jako Sheldon. Miluju jeho osobnost. Protože je to speciální a ne klišé jako vše kolem.