Květen 2017

Naked

14. května 2017 v 21:15 | *Jenna |  Ze života puberťačky
Je mi fajn a mám se skvěle. Dneska jsem zažila jednu z nejlepších, možná i nejlepší noc v životě 😊 S drahou polovičkou se to přehnalo, než jsem stihla dopsat článek. Red Bang Society... super seriál, kort pro ty, co mají třeba nějakou takovou nemoc. Skoro vůbec zas nejím. Nikdo mě nedokáže donutit. Nesnáším moravštinu, protože je až moc sexy a až moc mi připomíná asi 4 lidi na které vážne myslet nechci, takže ty mé hovory večerní musí přestat.

Srovnání

10. května 2017 v 21:36 | *Jenna |  Ze života puberťačky
Tak dneska jsem se po roce a něco rozešla s drahou polovičkou. Kdo ví, jestli to bude nastálo nebo budeme do tří dnů v pohodě. Beru to docela v pohodě, protože prostě.. neměl už ke mně žádný respekt a nechtěl, abych dělala to, co dělám vždy. Přemýšlela jsem, jestli to všechno ohledně kluků nebylo jen proto, že jsem měla ráda stále toho jednoho. Snad ne. To bych byla na pěst. Každopádně ještě škola. Totálka líná a totálka nepoužitelná. Taky to tak vypadá.

luck.

8. května 2017 v 19:34 | *Jenna |  Ze života puberťačky
Tak zítra půjdu po týdnu do školy. Výsledky od doktora stále nemám. Asi to opravdu budou jen nervy a žádnou nemoc mít nebudu. Chuť k jídlu se vrací, ale je to takový meh. nesmím to přehánět. Do školy se netěším vůbec, nic neumím a ten kolektiv, radši bych navždy zůstala v tom mém malém světě, kam tedy opravdu škola NEPATŘÍ.
Včera byla oslava mých 18. narozenin. Bylo to více než fajn, bylo high.

Chvíle pro sebe... ha ha ha. Spíš celej život

3. května 2017 v 17:23 | *Jenna |  Ze života puberťačky
Jééé dneska mi je 18. Většinou mám na narozeniny deprese. No dnešek očividně žádná výjimka. Ten pocit, když bám ani fcb nikdo nepopřeje. A řeknou vám všechno nejlepší jen těi lidi. Dárek žádný. Rodinu nepočítám. Jo je to super pocit. Všichni jsou tak milí. Až bych radši umřela. Ten feel, že za víc nestojíte. Jj.Navíc hádky s mým přítelem. Že jsem řekla, že budeme spolu celý den.. ale jen mě vyzvedl a pak jdeme na večeři. Jo jo.. bulí jak princezna... nemám náladu na nic.
A tak mám chvíli pro sebe. Nevím, co normálně děláte vy. Já očividně píšu články nebo koukám na seriály. Testy ve škole jsem oba zkazila. Kámoška bulí, že si ji doma nevšímají, ale všímají si její sestry, které se tento týden narodilo miminko.... až už jdou všichni s tím fňukáním do prdele.


18 kill me

2. května 2017 v 22:36 | *Jenna |  Ze života puberťačky
Zítra mi bude 18. Kdo by kdy čekal, že se toho dožiji. Určitě jsem v minulosti uzavřela pár sázek, že to nedám. Nechci, aby mi bylo 18. Jasně nic se nemění. Ale mám pocit, že jsem prostě už moc stará a měla bych mít aspoň nějakou zodpovědnost. Ale můj život je jen velmi špatná telenovela a důkaz, že srdce je sračka a chemické reakce nejsou náhodou.

Mamka určila, že půjdeme na večeři. Asi proto, že miluji jídlo, ale stejně si dám řízek jako vždy. Skoro vždy. Taťka je na rybách, a tak jsme měli jít jen čtyři. Já, mamka, sestřička a má drahá polovička. Teď volal, že se vrátí a chce jít taky. Těžko říct, jestli mu přišlo správné se mnou být na mé osmnácté narozeniny, nebo mu neberou ryby. Ani nevím, jestli jsem ráda. Kupa blbých vtipů na můj účet nebo nějaké jiné kecy.

Zítra zase píšu dva testy. Ale seru teď i to, co se výjimecně naučím. Aneb dnešní matika a mé vítání čtyřky z matiky na výzo.....
Jsem ve chvíli, kdy si říkám, že jsem se měla zabít už dávno. Ale zase přeci mamka netrpěla takovou dobu se mnou jen proto, aby mě zničila trapná společnost, má přecitlivělost, šikana či lidské přetvářky a lži. Říkala, že její nejhorší narozeniny byly 25. Byla jsem v nemocnici s velkymi horečkami, průjmy a zvracením a byla jsem tam pěkně dlouho, protože se nevědelo z čeho to je. A pro takové dvouleté mláďátko to asi bylo vážně hardcore. A ona chudinka byla i dva dny vzhůru, protože jsem stále plakala a nebo chtěla číst. Krásně strávené narozeniny v nemocnici.

Dnešním článkem jsem asi o sobě řekla víc, než jsem plánovala. Ale vždyť je to jedno. Všechno je. Až na moji rodinu. Proto jsem jim jen chtěla poděkovat někdy, že se tak snažili, i když ze mě vznikla ubohá lidská stránka.

Celebdying ♥️

1. května 2017 v 21:10 | *Jenna |  Ze života puberťačky
Kdybych měla popsat poslední dny... je to lepší vše. Tedy až na včera. Nebo spíš dneska, včera to bylo skvělé. Vypila jsem flašku a půl vína a pak zhul. No dnešní den tak svělý nebyl. A byl zázrak to přežít, ale dala jsem to! A oslava s přítelovou rodinou byla super ♥️
Do školy toho je teď moc, ale stejně na to kašlu.
Ve středu mám narozeniny.
Zase jsme se sblížili s jedním mým dobrým kamarádem ze školy. Je to dobrý pocit, když víte, že stále máte nějaké místo.
Taky moc nechápu, proč se na mě snaží lidi citově zapůsobit, když za a) uboze b) už mě nezajímají c) mám sebeúctu a nebudu někomu dělat naivku do konce života a kazit si tím ho. Škoda, že to hodně lidí nechápe.
Taky díky za pravidelné čtenáře. I když nic nepřidám, na blog se koukne kolem 6 lidí, po přidání článku pochopitelně víc.
A asi už dobrou noc všem.