13 reasons why/srát na recenze/13RW

28. dubna 2017 v 19:57 | *Jenna |  Ze života puberťačky
13 reaosns why. Fenomén posledního měsíce. Na we heart it, instagramu, tumblru, na tvrdých facebookových statuscích nenajdete skoro nic jiného.
Nevím, jestli mě štve, že se z toho stal takový boom, protože ten seriál má dobré hlášky, pocity fungují správně..


Jen mně tom uchybí všechno, co může. Ta holka popisovala pocity, které byly přehnané vůči situaci. Všechny ty super tvrdý statusy byly pro její situci a i pro většinu lidí tak přehnané. To snižovalo kvalitu. Kdyby byla aspoň polovina kazet opravdu tak zpoloviny závažná jako s Brycem... Bylo by to dokonalý. Tohle jen ukazuje slabost dnešních teenagerů.

Ale to je plus pro mě. Myslela jsem si, že jsem slabá, že jsem se stala slabou. Díky tomuhle a těm milionům lidem, kteří si to skoro bezdůvodně všude postují vím, že já toho zvládal mnohem víc, než by si většina dokázala dovolit.


Je to můj oblíbený seriál. Ne kvůli ději, ale protože já nad pocity nepřemýšlím. Až když to někdo vysloví nahlas, dojde vám to, cítíte to. Nebo tak to mám aspoň já.

Jen pak fňukjí všichni a strašně se do toho vžívají. No ti chytří vědi, kde je realita.

Bude druhá série. Doufám, že bude méně mainstream a méně pro slabochy.

Btw. Alex je nejvíc cool guy. O jeh osmrti se bavit nebudu. Protože kdo ví, já sama si netroufám hodnotit. Ale Myslím si, že by on měl pravý důvody dělat kazety. Nebo Justin. To byli zničení kluci. Stejně ne dost. Jak jsem říkala... Ztracený kluk vs holka? Co je horší. Asi to nikdo neví, protože si nemůžeme zažítobojí, ale z psychického hlediska víme všichni, kdo to má složitější.

Dovoluji si přiložit pár quotů, co se mi zrovna líbilo. Ne všechno je z 13RW. Hlavně se do toho všichni nezapomeňme tvrdě vžít pro nic...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama