Listopad 2014

Idc.

13. listopadu 2014 v 6:29 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Ne každý na zemi vás bude mít vždycky rád.. Máte okolo sebe lidi, kteří mají stovky liků a spoustu "zlatíček, lásek, miláčků, atd.. " Teď si představte, že existuje skupina lidí, kteří je opravdu nenávidí a někde jinde by tak "populární" v životě nebyli. No.. Asi to nechme býti.

Rozhodla jsem se, že vám svojí maličkost ještě více odhalím, ne že bych už před vámi nestála nahá, ale tak vždycky můžete zajít dál..

Nejsem ta populární holka. A nikdy ji nebudu.
Jako malá jsem kvůli tomu byla vážně hodně na dně. Nenáviděla jsem sebe. Potom je. Potom zase sebe. Řezala jsem se. Brečela. Každý den ve škole bych radši umřela. Každý.
Nelžu, i když spousta lidí z těch, kteří mě nyní znají, mi vůbec věřit nemusí.
Jsem upřímná. Vždycky.
Je to drzé, přitážlivé, ale hlavně pravdivé.
Nikdy nedržím jazyk za zuby, když se mi nechce, nebo když to po mně chce někdo, koho vážně nemám ráda. To si snad myslí, že zrovna takového ubožáka budu poslouchat ? Taky se ho o to neprosím.
Když jsem začínala chodit s Panem J, byla jsem úplně jiný člověk. Teď už vím, že i celkem svatá, milá, hodná, neprolhaná. S ním to ale jinak nešlo. Nyní jsem lhářka. Kur*a. No.. Taky to asi způsobilo, že mi to opravdu vůbec nevadí. Prostě ne. Takže ještě arogantnost a lhostejnost. Super :3

Lidi, kteří pro mě nic nemohou udělat. Ti mě nezajímají. Ti, co mají potřebu mě pomlouvat, těm se směji, jelikož nikdo z nich si ani nedovolil poznat tu holku, kterou jsem. Jsou to jen idioti plní předsudků. Nikoho nelituji. Možná seb, Pana L a to je celé. jsem na sebe pyšná, jelikož všechno, co mám jsem dokázala sama. Není toho moc, ale zvládla jsem to, i když na mě plyvali, nenávidí mě lidé okolo, tak já si jdu dál za svými sny. Nejsou malé.
Ale nejsou nesplntelné !
A právě proto jsem stoprocentně rozhodnutá je splnit. Jsem arogantní mrcha. alde každej máme právo žít ne ? nikomu se do života naschvál necpu. Muži mě zajímají jen v posteli. A jedu si svoje. Láska ? Vždycky ale žijete sám. Vždycky. Láska přijde, odejde. Nastoupí zvyk. Ale to vy rozhodujete o svém životě. Pokud to dělá druhá polovička, jste nula, k ničemu, neschopnej nebo blbej. Nebudu to odůvodňovat. A teď razím do školy.