Kde je láska ?

26. října 2014 v 9:08 | *Naivka |  Fantazírování ^^

Proč si lidé, tak moc ubližují ? Proč závidí ? Každý na světě je jiný, výjimečný. Proč závidíme jejich jedinečnost ? Vždyť můžeme být mnohem lepší než jiní.
Nepřemýšlíme nad lidskými příběhy. Když vám někdo řekne, "Sešla jsem se s ex a byli jsme spolu přes noc." Co vás napadne jako první ? Sex. Jestli ne, tak se omlouvám. Jste výjimeční. Mě a spoustu dalších to napadlo. Sama jsem to zažila. Byla jsem přes noc s bývalým. Hráli jsme karty asi do tří do rána. Pak jsem tam usnula u nějaké písničky. On si lehnul vedle a koukal na záznamy z LCS. Nic se nestalo. Teda až na to, že mi vzal všechnu peřinu a vystrčil mě na kraj postele.
Ale proč o tom vlastně mluvím... Ďábelští lidé s andělskou tváří...
Právě Pan J mě naučil, jak se těmhle sviním vyhýbat. Každý má předsudky, každý má radši sebe, každý lže. Musíte jen zjistit, o co tomu dotyčnému jde. Mně osobně jde o to, nebýt za svini. A až mi bude na nic, abych mohla někomu zavolat, on by přišel a obejmul mě.
Oh.. Teď mi dochází.. Mám takové lidi, takže už mi o to ani nejde.
Prostě sebou už nechci nechat vyjebávat. Jsem naivka už odmalinka. Každému věřím a snažím se být milá. Jo.. Život mi dal párkrát přes držku a už mám asi jen dva lidi, kterým věřím. Pozor. Rodina to opravdu není. Smutné...
Mám facebook. Na něm sice jen pár přátel, ale i tak vidím stále ty falešné smajlíky, komentáře, pusinky. Občas mi jez toho na blití, občas se musím smát. Ti lidé nevidí, že si lžou ? Že se jen tak přetvařují ? Myslím, že to jen nechtějí vidět.
Já sama to, ale nepoznala. Skončila jsem na dně, protože mi ublížil člověk, od kterého bych to v životě nečekala, a právě proto lidi s přetvářkou nenávidím a opovrhuji jimi.
Nemají sílu ukázat, kdo doopravdy jsou, lžou mnohem víc než jiní.
To je můj názor.
A teď k tomu, co se vlastně stane, když se nebude přetvařovat....
Budou vás nenávidět všichni, kteří tu přetvářku mají. Občas vás to bude ničit.
Pokud začnete ignorovat, budete se smát.
Žádný z nás nepotřebuje kolem sebe takové lidi.
Plné předsudků, lhaní, pomlouvání, bodání do zad, machrování.

Jen si to už musítě konenčě uvědomit. Ti zvláštní lidé, kteří jsou odlišní, jsou ti opravdoví. Ty kopie, krásné, všema uznávané, jsou smažky. Remember it. And R.I.P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 26. října 2014 v 11:56 | Reagovat

Ahoj, dnes jsem narazila na tvůj blog a strašně mě tvoje psaní chytlo, a tak už od rána čtu od začátku článek po článku. Tak když už jsem se konečně dostala až k "říjen 2014", tak si říkám, že bych ti tady asi měla nechat i nějaký komentář.

Je to zvláštní, v mnohých věcech mi připomínáš mě, když mi bylo nějakých 15-17 let (i když ty nikde na blogu nepíšeš, kolik je ti vlastně let). Při čtení si vzpomínám, jak jsem "v lásce" ještě nedokázala chodit (a trochu jsem si pletla lásku se vztahovou závislostí), jak jsem nechávala člověka, kterého miluji, po sobě trochu šlapat (alias nechávala jsem sebou manilupovat), jak jsem bojovala s váhou a se sebevědomím, jak jsem byla přecitlivělá (a kolikrát jsem usínala s pláčem)... A upřímně jsem strašlivě ráda, že už je toto období za mnou, protože až při čtení toho, co prožíváš ty, si uvědomuju, že to tehdy vážně nebylo vůbec lehké. Dokonce jsme si trochu podobné i v zájmech - hrála jsem závodně basket (a pak jsem toho v patnácti po asi osmi letech nechala).

Takže mi nezbývá nic jiného, než to, abych ti popřála, aby tohle škaredé období opustilo co nejdříve i tebe a abys byla konečně opravdu šťastná:).

A píšeš moc hezky, to se musí nechat:).

2 *Naivka *Naivka | Web | 26. října 2014 v 19:08 | Reagovat

Moc si mě potěšila, jelikož vím, že se z toho někdy vytáhnu. :) Jsem ráda, že si mé články poctivě přečetla a vřele děkuji za pochvalu, i když já si nemyslím, že bych psala nějak moc dobře. Moc děkuji za komentář a za tvůj čas. Hezký večer.
*Naivka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama