Uvězněna.

4. července 2014 v 13:18 | *Naivka |  O té, která tu je priceznou.
Když jsem si na konci července začala psát s Panem J, lákalo mě jaký je. Byl bezstarostný, život bral s nadhledem, nestyděl se a vždy měl skvělou odpověď. Upřímně... Mohl by být politikem..
Přála jsem si být jako on, jelikož má stydlivost s neschopností neznala mezí. Časem jsem si začala uvědomaovat, že už asi tak přibližně vím, co mi asi řekne. A v mé komunikaci se to najednou začalo objevovat též. Mluvila jsem podobným tónem. Mírně nadřazeným, ale vtipným.

Myslím, že přesně v tu dobu mě začali lidé konečně vnímat, začali se smát tomu, co jsem jim říkala, protože jsem to většinou měla právě od Pana J.

Ale kdy jsem si vlastně uvědomila, jak jsem se díky němu změnila? Když jsme se rozešli a asi pět dní spolu nemluvili... Najednou jsem mluvila sebejistě, vtipně, stejným tónem a to mě na něj nutilo myslet. Byla jsem jako On jen v holčičí jemnější verzi, protože na něj pořád nemám ani z desetiny.
Teď je to, no bude to rok, co jsme v kontaktu a zrovna dneska byl jasný důkaz, že jsem trošku zpražákovalatěla (new word :D ) Stála jsem před chladícím boxe v krámě a koukala na to nejlevnější, ale měla jsem chuť na Nestea broskvový. Řekla jsem si " No co, dokud na to mám." a vzala si Nestea. Protože jsem se od něj naučila, že to, co je tu dnes, tu nemusí být i zítra. (přišla jsem asi o pětikačku)

Taky jsem si sedla k netbooku, že se chvíli odreaguju, zapnula jsem flashku a tam 99% písniček právě od Pana J.

A tak, když bychom spolu nebyli v kontaktu, jak bych na něj mohla zapomenout ? Vždyť mě změnil k nepoznání. Už nejsem ta holka, co neodporuje, co šetří, co se stydí. Už mám většnou poslední a vtipné slovo, peněz mám dost a stydlivost ta je tu sice stále, ale už aspoň o trošku míň. Sice vím, že není nejlepší být jako Pan J, ale myslím, že zrovna já jsem ještě v takové té zdravé míře zpražákovatělá.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama