Říkám ti.. že JÁ ! Ale.. Ne, my. :)

27. května 2014 v 20:24 | *Naivka |  Fantazírování ^^
Ty jo, už je to rok, co jsme dostávali přihlášky na cestu do Anglie, mám tu další do Skotska. Určitě čekejte hromadu fotek ;)
Dnes mám opravdu velmi náladovou náladu. (Jde to vůbec ? :D ) Konečně jsem dneska měli chvíli času pro sebe. S panem L.
Ano s Panem L spolu chodíme. NEčekaně............. :D
Ale je to jiné. Naprosto. Nejde v něm vidět nic zlého. Vše myslí dobře a je upřímný. Vždycky, až je to překvapující.
Vím, že se na mě nevykašle ani přes to mé OBROVSKÉ mínus. Každý den se na něj moc těším a mám díky němu i lepší náladu. I když..Omezuje mě v mé dietě do plavek :D
Mimoto dnes jsem se zmínila před mými kamarády o blogu, je to soukromý blog, takže link jsem neposlala nikomu , ale slíbila jsem, že se zmíním. je pravda, že byste mohli vědět, jací lidé mě obklopují.
Tak zaprvé je to Pan L, který by pro mě udělal první poslední a znáte ho už z předchozích článků. Potom je tu Pan MK je to moc milý kamarád, který je zamilován do Lehu,co ž je taky má vietnamská kamarádka a mimoto velmi chytrá. Pan MK hraje na trubku má podobné, i když trochu lepší známky než já a je to spolužák,k terého nehorázně baví kreslit komixy, kort o naší třídě.
Poté je tu Pan S luk, kterému se nehoráně líbím ale já mám prostě Pana L a chci být jen s ním. Tečka. pořád sedí u osu a je to nejlepší přítel Pana MK. Pak je tu taky Pan M, ale toho znáte ;) Dále je tu ještě spoustu lidí, ale myslím si, že už by to bylo moc nezáživné, takže tito dva vám zatím stačí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama