Nemocná T-T

29. května 2014 v 17:58 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Tak se tu v postýlce válím chudák nemocná. A to není zrovna moc dobře, protože nic nedělání mi dává prostor k přemýšlení. Konkrétně nad Panem J. Dneska už jsem klidnější, nezlobím se. Ale lépe se necítím. Moc dobře si uvědomuji, v kolika věcech mi lhal. Kolikrát mě jen zneužil, kolikrát mě vydíral. A přes to stále vidím chybu spíše na mojí straně. A díky tomu přemýšlím nad omluvou, ale to si já nemůžu dovolit. Ne teď. A vlastně už ani nikdy jindy. Po mém boku stojí Pan L, mamka mě teď má radši a já sebe tak trošilinečku taky. Už si nepřipadám tak ztracená a zkažená. Ale tím zase neříkám, že už to nějak skončilo. Pořád to celé vidím mizerně, ale víc se usmívám.

Trochu přemýšlím, kde vlastně to celé začalo. A já si myslím, že už prvním Jirkou (ano na mém blogu se vyskytuje i někdo, kdo má jméno). Zkazil mě natolik, že jsem do toho spadla znovu. A tentokrát si troufám říct, že mnohem víc. Ještě nejsem plnoletá a je pro mě jeden rok života strašně dlouho, já to neumím hodit jen tak za hlavu, jakoby ani žádný Pan J neexistoval. potřebuju čas. Spoustu času, ale já tak dlouho čekat nedokážu !

Asi tu zase jenom fňukám, ale kdo zažil chápe, že je to jedna z nejtěžších věcí..

A teď trochu pozitivity do toho umírání ne ? :)
Nemám meningitidu ! (Ano čekala jsem, že ji budu mít, nakonec všechno v pohodě, takže opravdu úleva) už si můžu ocumlávat Pana L, jak budu chtít ! :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama