Když vám vlastně dojde, že čas neexistuje ...

18. května 2014 v 20:30 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Je to až divné. Jak vám pár okamžiků změní život. Cítím se lehčí a to jsem neshodila ani gram. Cítím se svobodnější, ale to jsem nezařídila zlegalizování Mary Jane. Jen jsem zapomněla. Teda nezapomněla, jen si nevzpomněla do teď na Pana J.
Dnešní den neprobíhal ze začátku zrovna sladce. Ale pak jsem najednou zahlédla, jak si to ke mně kráčí Pan L a i na tu dálku jsem poznala, že se usmívá. Je až neuvěřitelně úžasné, když víte, že vás někdo vidí vskutku rád. Ne opravdu nemyslím to vtírání se, otrávený pohledy a shazování z postele, řvaní atd.
Ale po tom zážitku.. No vlastně to nebyl jen zážitek, po mém ročním životě s Panem J mě i ten úsměv dokáže neuvěřitelně potěšit. Což je další +, raduji se z maličkostí. Ale o těchto okecávacích řečičkách přeci dnešek nebyl.
S Panem L jsme se vydali opět na trhy. A hned na začátku jsme potkali dvě spolužačky, chvíli se zakecali a pak prošli všechny stánky. Viděli rytířský turnaj. (ARMIN 4EVER !!! )
Potom jsem šli.. někam.. XD a pak zase na další rytířskou kouzelnou - šermířská přehlídka :D pak jsme se šli podívat ještě na naše dva spolužáky a jejich hudební vystoupení. Tam jsem svěřila své tajemství Panu l. Neříkal nic, jen se usmíval. A jak řekl on, nemůže mě soudit, ale.. je mi to líto a stydím se za to. Opravdu.
Poté jsem skončila opět doma u Pana L. Byli jsme tam spolu sami a bylo tam hrozné teplo, naví díky mému fyzickému stavu jsem měla nejmín 40 stupňů. Nakonec jsem skončila jen ve spodním prádle. Ne, nesvlíkl mě on, ale já, protože mi už bylo vážně hrozně blbě.
Teď chvilka napětí.
Polonahá v jedné posteli s Panem L, co se asi tak může stát.. ? :33
Nebylo skoro nic, až na objetí, které jsem si vynutila. Ale i tak si troufám řííct, že to bylo 1000000 x lepší než sex s Panem J. ne, že by ten nebyl dobrý, ale tohle semnou doslova švihlo. Každým jeho dotykem jsem se cítila, čím dál tím víc bezbranná.
Když jsem se od něj odvrátila, přitiskl se ke mně a přikryl mě. V tu chvíli jsme si poprvý za den vzpomněla na Pana J, on by řekl " Hm tak mě ignoruj" a šel koukat na Lolko. Ale On se ke mně přitiskl a objal mě. V tu chvíli jsem byla rudá, měla miliardu motýlků v bříšku a bylo m ii do breku.Ani jedno z toho naštěstí neví.. :)
"Nechceš u mě přespat? "
Eh.. Uhm.. Ete.. Jo byla to celkem podpásovka. Celkem dost. Samozřejmě, že jsem chtěla, ale já opravdu nemohla. Myslím, že toho budu litovat ještě dlouho, protože strávit celou noc v náruči Pana L.. Eh.. ňuuuuu.. :33333
Nakonec jsem se ale jen trochu zapomněla a musela utíkat na bus, který stejně přijel pozdě..
A nakonec ? Už jsem viděla jen ten roztomilý ksichtík a to, jak mi mává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama