Deníková výzva

30. května 2014 v 17:52 | *Naivka |  O té, která tu je priceznou.
Tak trošku jsem bloudila po ostatních ?blozích? a na jednom (pardon užsi nevzpomínám na jakém) jsem objevila zajímavou výzvu. Dívka si píše i normální deník a vždycky vybere dva zápisy, které zveřejní a to celkem sedmkrát. Začíná se normálními zápisy a pokračujeto až tak, že v sedmém článku budou ty pro ni nejzajímavější zápisy.
A jelikož se mi ten nápad líbí a deník mám náhodou taky, nevidím důvod, proč s tím hned nezačít. :) Ale dva zápisy na mě byli moc, takže to bude vždycky jen jeden a delší ;)

1. A: 2.6.2012 - 20:13
Za těchto pár dní se toho stalo opravdu hodně. Možná mi je i otce trošku líto. Taťka se teď lečí z deprese. Najednou se skoro ze dne na den změnil. Byl milý a dovolil mi se koukat na anime. A de potom mi řekl, že je rád, že mě má a že je na mě opravdu pyšný. (Pozn. Od té doby jsem to už neslyšela) Snaží se napravit to, jak na nás byl hnusnej, a proto se teď chová tak mile. V ondělí jde opět k pschiatričce a mamce z toho není zrovna nejlíp. Taťka je teď naprosto závislej na komunikaci a tráví spolu hodiny zavřeni v kuchyni, zatímco já musím být sama zavřená ve svém pokoji. Sestra to nenese moc dobře, protože taťka chce jen mamku a na nás úplně zapomněli. Já to nenesu tak mizerně od doby, co se narodil prcek, jsem si celkem zvykla. Jen to pořád nemůžu dostat z hlavy a díky tomu se cítím ve škole naprosto mimo. Už se semnou nebaví ani Péťa ani Bára. A propadám z matiky, snad se to zlepší. Brzo...
Řekla bych, že toto období mě hodně změnilo, ale už mi není nepříjemné o tom mluvit, proto jsem z toho udělala hned zápis číslo 1.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama