Poprvé v posilovně !

15. dubna 2014 v 19:12 | *Naivka |  Fitness
Tak dneska je ten den. Po dlouhém ( skoro až několika měsíčním) čase jsem se rozhodla jít do posilovny. Měla jsem z čeho vybírat, ale jít do S-centra mi prostě přišlo... Nejsympatičtější. :)

Jak jsem se k tomu vlastně tak unáhleně rozhodla ? Ani nevím, prostě jsem začla pročítat články, i když to jsem dělala každý den. A po mém snad 35146857457412127995785414 pokusu o to, začít cvičit pravidelně doma a vytvarovat si postavu do plavek ( I když mi je jasné, že s Panem J určitě plavat nepůjdeme) jsem se pevně přesvědčila, že půjdu. Teda... No do odchodu z domu jsem byla tak na 99% jistá, že nikam nejdu.

A proč jsem vlastně začala ? Víte... Nepotřebuji zhubnout, na můj 174 cm je mých 56 kg optimální, ale nelíbí se mi, že mé tělo už není takové jako dřív. Hrála jsem čtyři roky basketbal a ta fyzička i pohyblivost tu prostě byla. Teď se během tělocviku potím nejvíc ze třídy a moc dobře cítím, že si ani rovně nesednu. Další motivací je samozřejmě Pan J, kterému moje postava naprosto vyhovuje, ale kdo by nechtěl krásnou a ohebnou (You know what I think... :D) přítelkyni ?

A teď konečně k tomu, jak to celé probíhalo.
Celá rozklepaná jsem našla fitness a za pultem stála řekla bych tak 25 letá holka. Vykoktala jsem ze sebe, že jsem zde poprvé. Ona mi dala klíček od skřínky, zeptala se zda- li chci nápoj a já už šla do šatny. V šatně jsem se zrovna míjela s jednou slečnou a víc zástupců ženského pohlaví jsem už nepotkala.
Posilovna byla hned naproti šatnám a já si ještě před vstupem napočítala do desíti a vešla. V posilovně byl asi 8 lidí, což mě upřímně překvapilo. Rychle jsem zmizla k rotopedu, jelikož to bylo první o čem jsem si myslela, že na to umím. No... Chyba -_-

Bylo tam tolik tlačítek a já nevěděla, co a jak. Naštěstí vedle mě byl moc milý postarší pán, který se na mě usmál, popřál mi hezký den a ukázal mi, jak se ten ďábelský přístroj ovládá. Strávila jsem tam 25 minut, jelikož jsem se styděla jít na něco dalšího, nakonec jsem se odhodlala. A musím říct, že to bylo skvělý ! Za hodinu jsem zaplatila 60,- Dala jsem si spršku a i ta slečna ( doufám, že to byla slečna) na baru byla moc hodná.

A tak jsem zdárně přežila svůj první den v tělocvičně. :-)
POZNÁMKY:
  • vzít si MP3 a sluchátka
  • sestavit si plán
  • vzít si ručník(Měla jsem ho, ale úplně prťavounkej, byl trochu jako žínka -___-
  • poctivě počítat série !!! (občas se mi stalo, že jsem na něco myslela a nepočítala, a tak jsem si ok oka řekla " Hmm..... tak deset, jedenáct, dvanáct..")

Pokud budete mít nějaké dotazy, ohledně první návštěvy, neváhejte napsat do komentářů ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama