Po ztrátě uvržena do prázdnoty.

27. dubna 2014 v 11:20 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Oh.. Je to strašlivě lehké. Jen tak bejt doma, nemuset nikomu ráno ani večer volat. Nedoprošovat se.
Tak proč to stále dělám? Možná, protože já byla opravdu ta, která z nás dvou milovala. Zatímco Pan J ? Ani nevím, lhal ? Využíval mě ? Těžko říci. Jedno vím naprosto jistě, nemiloval mě, i kdyby doletěl do Ameriky přímo za Obamou a požádal ho o podpis na papír, kde bude napsáno, že mě miluje, byla by to lež.

Ale jak to bolí ? Neuvěřitelně, rozbrečím se třeba u loupání brambor, nebo když jdu z nádraží. Nejde se přes to přenést. Moc dobře vím, že to chce čas, ale momentálně pro mě každá minuta trvá stejně dlouho, jako dříve celý den. Samozřejmě jsou to.. čtyři dny ? Asi. Nepočítám to radši. NEchci, aby to byla ani vteřina ! Chci mít u vzpomínek tlačítko DELETE.

Už moc dobře vím, že mě nemiluje, tak to celé chci moc vrátit zpátky. Nikdy mu nevolat, nikdy za ním do Prahy nejezdit ! Nevyhodit tolik tisíc, jen abych mohla vidět někoho, komu nestojím naprosto za nic. Ani za upřímnost.

Vím, že to není dobré, ale cítím spoustu sebelítosti. Tolik věcí jsem za něj vyměnila. Od basketu až po svoje vlasy. Věřila jsem na lásku. Byl pro mě vším. A právě to se asi nemělo nikdy stát. Nikdy nenechte, aby se pro vás někdo stal vším, protože... Dopadnete jako já.

Nejvíce mě asi mrzí ta pravda. Napsal, abych ho neotravovala svoji existencí, rozchod je tvoje vina ty ZAS*ANÁ ZKU*VENÁ P*ČO TÁHNI TŘEBA DO P*DELE !!!

Po tom, co mi sliboval, jak si mě vezme a že budeme mít malou holčičku jménem Lucy. Potom, co mi slíbil, že se mě nikdy nevzdá a že zažijeme společně nejlepší roky života. Potom, co jsem mu tolikrát ležela v náručí, potom, co mě tolikrát uhodil a kolik modřin jsem měla ! Potom vše mi řekne, že jsem svině, že je to mojím chováním, že jsem egoistická mrcha.

Pokud jste nějaký článek předtímčetli, moc dobře víte, jak jsem ho milovala, tak snad chápete, že i po tomhle ho chci zpět... Chybí mi.

Jeho smích a hlas, jeho objetí a teplo, co z něj vždycky sálalo, jeho rty a ten pocit bezpečí, jeho hlášky u Lolka, jeho přezdívky typu : rybička, nebo mrňous.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama