Mine Reality

6. dubna 2014 v 11:30 | *Naivka |  Fantazírování ^^
Život mimo Zemi
Pokud jste někdo četli mé dřívější články, moc dobře víte, že se Naivkou nenazývám jen tak..pro nic za nic.A s tím i souvisí to, že nežiju v dnešní realitě. Mám svůj vlastní svět, kde jsem tak nějaak.. +, - happy.Samozejmě, že dělám ty otravné věci, jako je uklízení, omlouvání se za své chyby, rychlé opisování domácích úkolů před hodinou, ale někeré věci jsou realitě vskutku vzdálené...

Ráno vstanu z postele a seberu svého plyšáka, který skončí vždycky kilometry ode mě. (Plyšák = Mimoň, z Matějské od pana J)Následně pak volám s panem J a i když vím, že nestíhám, vybavuji se s nám dál. Většinou tak hodinku. Pak se jdu obléct. Do džín, botazek a pánské mikiny. V ničem jiném mě neuvidíte. Nikdy. Nandavám si sluchátka, kapucu a zamaskuju kruhy pod očima, které mám z předešlé napůl probdělé a napůl prohrané noci. Dojdu do školy a zapluju do své lavice, kde čárám to, co mě napadá. Věšinou postavy z her, nebo různé psycho postavy. ( = bez očí, rozřezané, celé tmavé)

Po škole opět zavolám panu J a pak už jen kreslím, čtu a sním o tom, co se nikdy v životě nestane. Vypiju několik hrnků kakaa nebo kafe. A zbytek dne provolám s panem J. Večer usínám tak ve tři se sluchátky v uších.

Ostatní lidi mě absolutně přestali zajímat...
Welcome to my reality... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama