Týdenní výzva! (Den.3 - Den, kdy přestalo svítit Slunce)

12. března 2014 v 21:09 | *Naivka |  O té, která tu je priceznou.
Den, kdy přestalo svítit Slunce.
Nepamatuju si přesně den. Vím, že to bylo někdy v listopadu roku 2012.
Od 21.7.2012 jsem chodila se svým prvním opravdovým klukem ze zamilovanosti. Byla jsem do toho ponořena až po uši a možná ještě mnohem víc. Toho kluka jsem zbožňovala. Vídala jsem se s ním každý den, ráno i po škole. Byl to první kluk, kterého jsem líbala, byla u něj doma a představovala se rodičům, naprosto ztratila jakékoli smysly. Opravdu jsem ho milovala a byla mu plně oddána. Nikdy bych ho nepodvedla a v mé lásce a citech byly všechny úmysly naprosto čisté a správné. Možná jsem se vždy nechovala ohleduplně, ale byla jsem ještě dítě. Plně jsem mu věřila a byla opravdu šťastná. Byla jsem jako princezna.

Časem najednou začal mít hodně zdravotních problémů. A často býval pryč, zároven dělal talentovky na školu, takže jsem nad ním úplný dohled neměla a ani on nademnou. Najednou přišel s tím, že má mononukleozu a já mu věřila, bylo mi ho líto. Začal mi tvrdit, že má kvůli tomu i špatnou krev a játra v hajzlu. Říkal, že to ovlivňuji já a že se o něj musím víc starat a zlepšovat mu náladu. O dva týdny později přišel s tím, že má rakovinu. Strašně jsem brečela. A snažila jsem se pro něj udělat maximum, rodiče mi v tu chvíli dokonce dovolili jet s ním do Prahy k doktorovi na vyšetření.

Samozřejmě se žádný výlet do Prahy nekonal. Já mu přestávala věřit, ale byla jsem z toho na dně. Flákala jsem školu a byla s ním, zlepšovala mu náladu a pomáhala mu jakkoliv si řekl. Jedno mi už ale nakecal něco víc, upřímně si nepamatuji co a já zjistila, že nic z toho nebyla pravda. To, že hraje basketbal, že má jakoukoliv nemoc, že dělal talentovky, že má nějaký kámoše. Všechno to byla lež.

V ten den jsem nebrečela, ale statečně odešla se sluchátky v uších. Ale moc dobře vím, že tahle zkušenost ze mě udělala naprosto jiného člověka...

Vysvětlení mé naivity: Samozřejmě, že jsem byla samo o sobě naivní dost, ale tak bylo mi 13 a navíc mi dával i různé zdravotní doklady a tak.. Proto..

Máte nějaký podobný zážitek.. ?

(We... )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destiny Destiny | Web | 15. března 2014 v 17:44 | Reagovat

chalani su dakedy naozaj hlupaci :/ ja som si podobne zažila ale s kamaratkou ktora mi tiež klamala že ma rakovinu aby som ju ľutovala hovorila že ma rakovinu pľuc a pritom fajčila cigarety jednu za druhou :D doteraz sa s nou kamaratim ale už jej neverim ani slovo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama