Přátelé s výhodami, aneb trochu nepovedené kamarádství.

8. března 2014 v 9:35 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Upozornění: JE to SUBJEKTIVNÍ ČLÁNEK, takže to je zase jen JÁ,JÁ,JÁ!
Asi každý zná termín kamarád s výhodami.
No já ho poznala nedávno. Asi před dvěma lety se mi začal líbit jeden kluk, ale upřímně dříve jsem pro něj dělala první poslední. Na mém blogu ho můžete znát jako pana O. Ale jaký vlastně pan O je?

Je o půl roku mladší.
O dvacet centimetrů vyšší.
Další z egoistů a těch v kolektivu nejlepších.
Šílí po něm spousta holek, druhá část ho nenávidí.
Má šarm, je sám sebou a vždy stojí nad věcí.

S panem O jsme se poznali někdy v září roku 2012 a dodneška si pamatuji první den, kdy nás kamarádka představila. Vlastně spíš jeho přítelkyně. A já se do něj bezhlavě zamilovala. V červenci 2013 jsem poznala pana J. Pan J je o pět let starší, mnohem víc egoistický než pan O, ve všem lepší a ještě více stojí nad věcí, dokáže každého ztrapnit a umí se bavit naprosto s každým. Poslouchá mnohem víc epických písniček a jak to říct.. Je dospělejší. I když pořád je neuvěřitelně dětinský, ale už z něj vycítíte takovou tu mužnost... :3

Ale o tom článek být nemá... S panem O jsme přátele s určitými výhodami už od od minulých prázdnin, když mě poprvé políbil. Poté se mi začal stranit, protože já mu ten polibek neopětovala. Mezitím jsem začala chodit s panem J, ale asi to chápete, stále jsem toužila po panu O a pan J byl jen hlavně, že někoho mám. V říjnu se z nás stali přátele s výhodami. Napsal On. A já schutí přišla k němu domů. A v tu dobu mezi námi vznikla tato určitá výhodička, která se zatím stala jenom třikrát. Přijdu si trochu jako děvka, ale v tu dobu jsem prostě pana J nemilovala, teď už bych to neudělala.

I když mě pan O stále zve a ne že by se mi nechtělo. Stále k němu něco cítím, chci, aby si mne všimnul. Ale je to těžké, když.. :

Naivka: Myslíš, že jsme kamarádi s výhodama?
Pan O: Kdo řekl, že jsi kamáška? Máš jen ty výhody.

Od té doby jsem na něj ztratila chuť, občas přijde, když mě moje drahá polovička bezdůvodně naštve, což bývá často, ale už dlouhou dobu mezi mnou a panem O nic nebylo.

Jak vypadá vaše kamarádství s výhodami? Máte nějaký názor?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama