Nový začátek, starý konec.

5. března 2014 v 17:51 | *Naivka |  Ze života puberťačky
Jaké to asi je, když vám život přihodí pod nohy novou příležitost, ale vy se jí nemůžete chytit, protože na to nemáte? Nebo spíš nechcete mít. Spíš nesmíte. S panem J jsme spolu, ale nic jiného jsem ani nečekala, nic se nezměnilo a předemnou teď stojí nemalá životní šance. Mohu jít studovat pryč. Šance, že se dostanu je 1: 10, ale opravdu bych se učila. Mohla bych mít dvě maturity a maturovat už ve třeťáku. Zní to skvěle, ale předemnou je obrovská jazyková bariéra a pan J.

Jén jsem se o tom zmínila, pohádali jsme se. Nevím, jestli to bylo ze strachu, nebo jeho upjatosti. Ale mrzelo mě, že mi to spíš zakázal. Je samozřejmé, že se mu to nelíbí, ale jak jsem řekla, nedostanu se. On už kvůli zkoušce dělá strašlivou aféru a mě to mrzí. Pro nás dva by se skoro nic nezměnilo, jen bychom si nevolali přes mobil. Vídali bychom se o víkendech a prázdninách.

Asi má strach, že si najdu jiného přítele, ale má závislost na něm, mi to nedovolí a to vím moc dobře. No příští týden jdu na příjimačky, tak přesně popíšu mé pocity, ale opravdu se nebojím, že bych musela řešit, jestli tam půjdu. Nepočítám s tím :)

Dnes jsme se taky pohádali s panem J o tom, že si ve vztahu nejsme rovnocení. Je dobrý řečník, takže má argumentů stále dost, ale já chtěla, aby to bylo fér. Nepochodila jsem a byla seřvána, prý že se vyspí s jinou a bude psát s ex a s holkama o sexu jako já. Ale já ho nepodvedla, v tu dobu jsme spolu ještě nebyli, s ex jsem si psala, ale už jsem před temi měsíci přestala a jenom jsem skoro bráchovi poradila s malou věcí. On by mi to oplatil mnohm hůř. :(

A je mi líto, že mi to vůbec oplácet chce, proč prostě nemůže vzít přítomnost? Proč si nemůžeme býti rovni, vždyť Já už nejsem ta špatná. To spíš On, měl by se stydět, když mi lže, dává přednost kamarádům a nějaké stupidní hře. To on už ke mně cítí míň, ale on nevidí, že je ten špatný. Je přesně stejný jako já předtím.

Bohužel je to dost nepříjemné a jestl ise nevzpamatuje, dopadne to blbě a mě to trápí. Což ho ovšem nezajímá.
--------------------------------------------------------------------------------------

Taky jsem slíbila, že jsem přidám nějaké ty články o fitness a zdravém životním stylu. Dneska jeden dopíši, tak se určitě těšte.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 5. března 2014 v 18:38 | Reagovat

Je to hezky napsané, zvláště se mi líbí ten úvod.

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 5. března 2014 v 19:10 | Reagovat

Bezvadný článek, už dlouho jsem hledala někoho podobného, jako jsi ty. Líbí se mi ten styl, jakým to píšeš. Dovoluji si Tě pozvat na můj blog: humanlizards.blog.cz - budu ráda, když se dostavíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama