7denní výzva ! (Den 1.)

10. března 2014 v 20:41 | *Naivka |  O té, která tu je priceznou.
Tak jsem se rozhodla taktéž pro 7denní výzvu. Každý den napíšu detailně jeden den do detailů podle zadání.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Den, kdy jsem zažila něco, o čem jsem vždy snila.

Přesně si pamatuji datum, ba dokonce i čas. 1.7.2013 okolo čtrvt na 10 ! První den prázdnin a hned bych to počítala za druhý nejlepší den ve svím životě.

A proč? Všechno začalo tím, že jsem byla donucena celý týden dojíždět do vedlejšího města na basketbalový camp. Jediný, koho jsem tam znala, byly holky z týmu a pan O. Nevím proč, ale podvědomě jsem se nalepila na pana O. Být s ním znamenolo být populární. Ne, že bych prahla po popularitě, ale tak není to špatný pocit, navíc už v tu dobu jsem do něj byla zamilovaná, takže to začalo opravdu všechno skvěle. Naštěstí i on se nalepil na mě :3

Dopoledne jsme trénovali, což nebylo až tak strašné, viděla jsem rozíly mezi naším týmem padavek a holek z druhého týmu, které hráli jako nějaké reprezentatky. (Později jsem se dozvěděla, že jedna i reprezentantkou je :O ) Během tréninku nás ( mě a pana O ) trenéři několik sprdli, ať si jdeme svoje milenecký záležitosti řešit jinam, což pro mě bylo už hodně dobrý a jen za tohle jsem byla opravdu happy. Pan O si všímal jen mě ! :3

Pak jsme šli na oběd a samozřejmě se celou cestu bavil semnou a holkama, s kterýma jsem se bavila i já. Bylo to opravdu... Super. Pak nás čekal výlet na rozhlednu, kde to naše přátelství stále pokračovalo a já už si nedokázala představit lepší den. A pak už byla jen večeře, kde jsme si nalejvali společně pití a řešili kraviny. Přisedl si ke mně s kamarádkou :3 Poté na mě pan O kývnul ať jdu s ním. Měla jsem spoustu času, protože si pro mě jeli rodiče, takže jsem jim řekla, že to skončilo dýl.
Plahočili jsme se pomalu domů nějakými zkratkami, které neznám. (Nejsem tamní) A najednou přišel a obejmul mě ze zadu. V tu chvíli jsem zaslechla snad poprvé tlukot svého srdce, okamžitě se mi zvýšil dech.

"Líbí se mi tvoje břicho a zadek." a začal na obojí sahat. Já neudělala nějak nic. Spíš jsem přemýšlela, o co mu vlastně jde.
"Ehm.. Na to tvoje stále nemá." No co, lichotky nikdy nikoho nenaštvali a on se na mě jen tím svým božským úsměvem usmál.

Pomalu jsme šli dál. A najednou se zastavili. Oba jsme si hleděli z příma do očí a já věděla, že myslíme oba na to samé. (Kiss :* ) Chtěl mi ji dát, ale já najednou něco řekla, a tak jsem to celé zkazila. A my šli dál. V hlavě jsem si stále opakovala jaká jsem blbá, protože jsem přišla o pusu od někoho jako je pan O !

Najednou mě ale opřel pod podchodem o zeď a políbil mne. Čekal, že ho začnu líbat taky, ale já byla... no... prostě naprosto mimo. Dodneška si přesně na metr pamatuji, kde mi tu pusu dal.

Potom jen tak odešel a nechal mě samotnou, v tu chvíli mi ještě nedošlo, že už semnou nadcházející dva měsíce nepromluví a bude mě stírat řečmi. "A komu to jako cpeš? " , "No chápu ale mě to absolutně nezajímá, jdi to cpát těm tvejm na nic kámoškám."
V ten den mi nedal pusu naposled. Ale byla to první pusa a poslední ze zalíbení. A já to beru jako druhý nejlepší den v životě.

Překvapuje váš, že to celé neskončilo happyendem, nebo jste to čekali ? Co také čekat od Naivky že? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama