This is.. Love ? (Pictures)

13. února 2014 v 15:28 | *Naivka
S panem J jsme se včera rozešli. Ale znám se. Zavolám mu znovu. Nvím, jestli mě vezme zpátky, řekla jsem mu, že jsem kouřila cíga atd. Zklamala jsem ho, ale za ten včerejší rozchod může on. Ale nemůžu ho oviňovat, mohli jsme spolu ještě být, kdybych včera chtěla. Já nechtěla. Už jsem nechtěla takového diktátora. Už jsem nechtěla poslouchat nadávky.

Už jsem nechtěla poslouchat, jak mluví o jiných dívkách. Už jsem nechtěla poslouchat výmluvy, že prostě takový není.
Stále ho chci zpět. Ležet v jeho náručí. Chci jednou nosit jeho dítě, tedy naše.. Ale to všechno mi za to nestálo. Ani neví, co všechno pro mě znamená, ale ublížila jsem všem. Rodině.. Jemu.. Kamarádům.. Mně.

Nevím, jestli je to dobře, že jsem se s ním rozešla a nechala odejít. Cítím se mizerně, nemůžu ho dostat z hlavy. Chtěla bych si vymazat vzpomínky, chtěla bych se vrátit v čase a udělat pár věcí jinak.
Byli jsme spolu sice jen půl roku, ale byl to ten nejkrásnější a nejlepší půl rok celého mého života. Zažila jsem tolik skvělých věcí, které bych bez pana J nikdy nezažila. Ale to se mám trápit? To mám trápit jeho? Netuším, nevím, co dál..

Ale vždyť vím, jak se ke mně choval. Jako ke kusu hadru. Neslyšela jsem od něj NIKDY žádnou lichotku, be toho aniž bychom se pohádali. Nikdy jsem nedostala kytky a jeho tolerantnost byla nulová. Nevěřil mi.

Ale stejně mi chybí ! Strašně moc...
I miss you My dear...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama