Pohádka, aneb rozchod.

12. února 2014 v 10:53 | *Naivka
Tak a je to tu. Předevčírem jsem panu J řekla, že mu napíši pohádku a slib jsem včera splnila. Řekla jsem, že napíšu nějakou i dneska, ale prostě mě nechytla taková ta pohádková múza(ů). A psát 20x3 sms upřímně není žádný med.
Tak jsem mu dnes oznámila, že ji teda nenapíšu, ale že mu nějaké ty sms napíšu. Naštval se a řekl, že melu sr*čky. Nakonec to celé skončilo tím, že mám zapomenout jeho číslo a prý si budeme psát jen po skypu.= Je uraženej.
Opravdu si říkám, jestli mi tohle za to stojí. Píšu mu několik desítek sms za den a opravdu bych mu sms typu "Miluji tě" psala, ale on se prostě urazí, že nenapíšu šedesáti sms-kovou pohádku. Asi by mě to nezabilo, ale nerada píšu něco, na co nemám chuť. A tak jsem se rozhodla mu doopravdy a ž do veřera nenapsat ani nezavolat. Ostatně sám to tak chce, tak proč ne? Mě nikdy nenapíše(jedině z netu a to je stejné jak skype) a ani nezavolá.. =Nemá kredit. Já mám. Ale tak aspoň jendnou zažije jaké to je, ale vsadím se, že se za to pan J urazí a řekne něco pro něj typického.. Nemiluješ mě, čekal jsem, že mi hned napíšeš.. Ale on to řekl dost jasně. Zapomeň moje číslo. Už od tebe nikdy nic nechci. A kdybych mu to řekla já, nikdy nic neuvidím, tak je to myslím fér. Opravdu mě tyhle hádky už přestávají bavit.

Přemýšlím, že bych opravdu potřebovala začít znovu.. A líp, ale to je asi ještě ve hvězdách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama