Citově prázdná a zahnána na okraj nekonečna.

26. února 2014 v 22:25 | *Naivka
Je to strašlivě zvláštní pocit. Cítím se prázdná. Naprosto. Netvrdím, že nemám zájem. Mám. Pořád mám takové malililililililinkatoulililili.....atd... nečké nutkání napsat panu J. Vždyť jsme se rozešli tolikrát, zase to bude v pohodě.

Tentokrát je to jiné. Utíkala jsem, plná vzteku jsem utíkala. Pryč. NEnáviděla jsem ho, jak mi mohl říct, že má jinou? A co když ji opravdu má? A pak přišla sebelítost.. PRoč se to zase stalo mně? Proč trpím v lásce? Proč jsem podělala všechno, co šlo ?

Začla jsem brečet a pak už to byl řev, všechny emoce vypluly napovrch. Brečela jsem pěkně dlouho a pak si jen otřela oči, zvedla hlavu a kráčela vstříc tmě. Mé myšlenky byly neuspořádané a stále se hromadily, alenajednou mé úsmysly byly řisté a já se cítila lehká. Jako by to mělo být něco nového.

Ale nebudeme si lhát. Stále mi je naprosto na nic a myslím na něj, ale už nebrečím a netrápí mě to tolik, nikdy bych si neublížila a ani s ním už být nechtěla. Zklamal mě. A ceý ten vztah bylo zklamání. Obrovské. Ničil mě a ponižoval. Naštěstí je s tím už konec. A já nyní můžu kráčet s čistou hlavou.

A už jsem si i rozmyslela budoucí priority. :)
1. Dodělat školu s pěknými známkami.
2. Nespoléhat na ostatní.
3. Trénovat víc zpěv a pak si dát duet s panem L.
4. Přestat se litovat a vzchopit se.
5. začít cvičit a zdravěji jíst.
6. Vykašlat se na kluky a jakékoli známosti nebo úlety. ( = pane O, pápá )
7. Plně se soustředit a splnit si své cíle. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama